Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
15.07.2016
145
0

У Бериславському районі однією прийомною родиною стало більше – батьки виховують 10 діточок

У Бериславському районі однією прийомною родиною стало більше – батьки виховують 10 діточок

До сьогодні у Бериславському районі було 5 прийомних сімей, у яких виховуються 32 дитини та 6 дитячих будинків сімейного типу, де живуть 14 дітей.

Та відтепер на одну прийомну родину у районі стало більше, ще семеро знедолених діточок тепер знають, що таке турботлива батьківська любов, повідомляє сайт Бериславської РДА.

Батьки-вихователі Тетяна та Микола Литвиненки, які опікуються племінниками Марією, Наталією та Святославом, взяли на виховання ще сімох знедолених дітей - Едуарда, Христину, Аліну, Каріну, Олександра, Надію та Сергія, шестеро з яких - братики та сестрички.

Хтось вважає, що десять дітей - то величезний клопіт та постійний гармидер, а хтось - Божа благодать!

Божа благодать це і для подружжя Литвиненків. Вони вміло дають раду усім десятьом: правила внутрішнього розпорядку родини всі виконують неухильно, хатні обов'язки - за графіком.
Найкраща у цій багатодітній родині, коли всі збираються за вечерею. Бо саме у ці хвилини треба обов'язково розповісти, як минув день, хто, що встиг чи не встиг, а може лише запланував, у кого які цікаві ідеї виникли...

І зовсім неважливо, що всі діти різного віку, що мають різний характер та звички. У тата та мами вистачить сил і натхнення, а найголовніше - у їхніх серцях та душах відведений куточок для КОЖНОГО!

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину