Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
12.05.2016
356
0

У Бериславі пройшла акція «Світ без насильства – очима дітей»

У Бериславі пройшла акція «Світ без насильства – очима дітей»

У рамках соціально-інформаційої кампанії з профілактики насильства в сім'ї "Бий ворогів, а не жінку!", акцію у Беериславі провів районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Мета заходу - привернути увагу населення до проблеми насильства в сім'ї, мовою малюнків продемонструвати "Світ без насильства - очима дітей", показати контраст між гармонією та дисгармонією, пов'язаною із насильством у родині.

Так, під час акції опитано 59 пересічних громадян щодо проблеми попередження насилля, розповсюджено буклети "Як уникнути насильства", "Школа - простір без насильства" та пам'ятки.

У рамках опитування респонденти доводили, що діти мріють про світ в яскравих тонах, про те, щоб люди любили, дбали один про одного і не кривдили. Світ без насильства, на думку дітей, це світ, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів. Ми самі робимо вибір, в якому світі жити, і яку згадку про себе залишити. Також, говорили проте що, вкрай рідко насильство вчиняється "просто так" - що чоловік взяв, і вдарив дружину. Як правило, все починається із приниження, образ, погроз, конфліктів у сім'ї та психологічного насильства.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину