Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
04.08.2018
557
0

У Залізному Порту відбудеться фестиваль вуличної їжі

У Залізному Порту відбудеться фестиваль вуличної їжі

На Херсонщині, на узбережжі Чорного моря в селі Залізний Порт, 5 серпня відбудеться фестиваль вуличної їжі «Чіга - Біга».

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області та АР Крим, передає ПІК.

Для суб’єктів господарювання, які прийматимуть участь у проведенні фестивалю вуличної їжі, який відбудеться на Херсонщині 5 серпня 2018 року в с. Залізний Порт, Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує:

При оформленні заявок на участь у тимчасових масових заходах суб’єктам господарювання слід враховувати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі.

За своєю суттю у період таких заходів здійснюється виїзна торгівля за межами основного приміщення (магазину, ресторану, кафе, інше) через допоміжні засоби пересувної мережі: спеціального технологічного обладнання розносок, лотків, столиків тощо. При цьому слід пам’ятати, що чинним законодавством при виїзній торгівлі взагалі заборонено реалізовувати алкогольні напої, у тому числі пиво.

Відповідно до норм діючого законодавства України суб’єкти господарювання до початку ведення господарської діяльності з роздрібного продажу алкогольних напоїв зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.  

Варто згадати й таке: за продаж алкогольних напоїв без наявності ліцензії продавець підпадає під фінансові санкції у розмірі від 17000 грн. та несе адміністративну відповідальність з конфіскацією алкогольних напоїв та виручки, отриманої від їх продажу», - нагадують фіскали.

 Фото зі сторінки «Чіга - Біга» у Фейсбук

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину