Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
04.08.2018
998
0

У Залізному Порту відбудеться фестиваль вуличної їжі

У Залізному Порту відбудеться фестиваль вуличної їжі

На Херсонщині, на узбережжі Чорного моря в селі Залізний Порт, 5 серпня відбудеться фестиваль вуличної їжі «Чіга - Біга».

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області та АР Крим, передає ПІК.

Для суб’єктів господарювання, які прийматимуть участь у проведенні фестивалю вуличної їжі, який відбудеться на Херсонщині 5 серпня 2018 року в с. Залізний Порт, Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує:

При оформленні заявок на участь у тимчасових масових заходах суб’єктам господарювання слід враховувати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі.

За своєю суттю у період таких заходів здійснюється виїзна торгівля за межами основного приміщення (магазину, ресторану, кафе, інше) через допоміжні засоби пересувної мережі: спеціального технологічного обладнання розносок, лотків, столиків тощо. При цьому слід пам’ятати, що чинним законодавством при виїзній торгівлі взагалі заборонено реалізовувати алкогольні напої, у тому числі пиво.

Відповідно до норм діючого законодавства України суб’єкти господарювання до початку ведення господарської діяльності з роздрібного продажу алкогольних напоїв зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.  

Варто згадати й таке: за продаж алкогольних напоїв без наявності ліцензії продавець підпадає під фінансові санкції у розмірі від 17000 грн. та несе адміністративну відповідальність з конфіскацією алкогольних напоїв та виручки, отриманої від їх продажу», - нагадують фіскали.

 Фото зі сторінки «Чіга - Біга» у Фейсбук

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину