Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
26.06.2019
1522
0

У Залізному Порту накрили «підпільний» міні - пансіонат

У Залізному Порту накрили «підпільний» міні - пансіонат

З метою обстеження місць масового відпочинку населення на морському узбережжі Херсонщини та проведення інформаційно - просвітницької роботи щодо сплати туристичного збору спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно із патрульними поліцейської станції с. Залізний Порт Голопристанського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області провели рейд закладів готельного бізнесу Голопристанського району. Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управліня ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Під час контрольно - перевірочних заходів суб’єктів господарювання, котрі надають послуги з тимчасового проживання відпочивальників в с. Залізний Порт, учасники групи встановили готельний заклад на 26 осіб, який здійснював підприємницьку діяльність без державної реєстрації та сплати відповідних податків до місцевого бюджету. Власник міні - пансіонату відмовився пред’явити будь-які дозвільні документи на провадження господарської діяльності, а також документи, які посвідчують особу.

На «курортного» порушника складено протокол, його буде притягнено до адміністративної відповідальності за статтею 164 КУпАП, яка передбачає відповідальність у вигляді адміністративного штрафу від 17 000 гривень.

Із іншими суб'єктами господарювання проведена роз’яснювальна робота щодо оформлення найманих працівників з дотриманням вимог трудового законодавства, повноти нарахування та своєчасної сплати податків та зборів, єдиного соціального внеску, особлива увага націлена була на залучення громадян - відпочивальників до сплати туристичного збору.

Перевірки суб’єктів підприємництва, які провадять господарську діяльність у курортних зонах без державної реєстрації у рамках операції «Курорт-2019» тривають.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину