Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
20.06.2020
1242
0

У Залізному Порту карантинних вимог дотримуються не всі підприємці

У Залізному Порту карантинних вимог дотримуються не всі підприємці

Представники ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області разом з Нацполіцією провели моніторингове обстеження закладів на узбережжі Чорного моря в селищі Залізний Порт Голопристанського району. Про це повідомляє пресслужба  Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Фахівці подивились на роботу ринку в районі автостанції, закладів громадського харчування, торгівлі та розміщення людей.

Ринок не працює на повну потужність. Адміністрації ринку на місці не було. Але за словами підприємців, які там працюють, щодня перед початком робочої зміни їм проводять термоскринінг, масковий режим продавцями дотримується. А от нечисленні відвідувачі на території ринку маскового режиму не дотримуються.

У закладах громадського харчування не всі відвідувачі дотримуються вимог знаходитись не більше 4 дорослих осіб за одним столиком.

На пляжі відпочивальникам пропонують сфотографуватись з різними тваринами, здебільшого, з мавпочками та папугами.

Деякі підприємці досить вороже реагували на рекомендації вдягнути захисну маску, запевняючи, що їм некомфортно.

Рекомендацій щодо умов функціонування пляжів головним державним санітарним лікарем України ще не розроблено. Але ним неодноразово рекомендувалось навіть на пляжах намагатись дотримуватись соціальної дистанції. І утриматись від відвідування пляжів людьми із групи ризику – особам старшого віку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину