Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
04.03.2019
572
0

У законодавство про парламентські вибори треба вносити зміни - Путілов

У законодавство про парламентські вибори треба вносити зміни - Путілов

У середовищі експертів вже давно обговорюється необхідність внесення змін до виборчого законодавства, що стосується парламентських виборів. Є відповідні законодавчі ініціативи. Андрій Путілов виступає за відкриті списки на парламентських виборах і пояснює свою позицію так:

- Сьогодні Україна в стані війни, і країна-агресор проводить ще й війну інформаційну. Що нас чекає восени, коли Україна буде вибирати парламент за чинною системою, коли є депутати-мажоритарники? Ми отримаємо близько двохсот мажоритарних округів, а по суті - 200 гарячих точок, - вважає Андрій Путілов. - Уявіть собі цю напругу, цей накал сил, при тому, що в країні, мабуть, чимало зареєстрованої і нелегальної зброї на руках. В існуючих реаліях мажоритарна система може створити величезну проблему. І потім кожен з кандидатів буде намагатися захистити свої голоси, а це протистояння, непотрібні Україні.

Путілов впевнений, що Верховна Рада повинна зараз змінити виборче законодавство.

- Пам'ятаю, в складі делегації від Херсонщини був в Нідерландах і бачив, як там працюють відкриті списки. Вибори проходили спокійно, країна в той час відмовилася від автоматичної системи голосування, результати рахували вручну, за добу. Потрібно використовувати досвід європейських країн, де така система працює. Я впевнений, що це зробить неможливим скупку голосів, створить соціальні ліфти, в умовах яких зможе оновитися майбутній парламент. Це буде більш відповідальна Верховна Рада, відбудеться зміна політичних еліт, - говорить Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину