Pik
Сьогодні, 29 Ноября 2020
07.02.2020
1125
0

У ВУФК відкрили кращий на півдні України зал боротьби

У ВУФК відкрили кращий на півдні України зал боротьби

6 лютого у херсонському вищому училищі фізичної культури (ВУФК) відкрили оновлений зал для боротьби, реконструйований за кошти обласного бюджету.

Сьогодні дійсно свято спорту, бо ми відкрили зал боротьби для вихованців херсонського вищого училища фізичної культури. Більше року тому наша дівчинка Антоніна Кулагіна виборола золото на Чемпіонаті Європи, через місяць вона стала Чемпіонкою Світу. Безумовне, це досягнення – мотивація для інших спортсменів, тренерів. Тоді ж відбулася наша зустріч з головою Херсонської обласної ради Владиславом Мангером. Ми просили про новий сучасний зал для дітей. І ось сьогодні ми відкриваємо оновлений зал для боротьби. На півдні України це кращий зал для юних спортсменів, – каже директор херсонського ВУФК Валентин Сух.

Новий зал вже використовується для тренувань хлопців та дівчат. Вони кажуть, що сучасний дизайн, в якому виконано ремонт приміщення, всім дуже подобається. Тренери під час спілкування теж вказували на позитивні зміни, які відбуваються у училищі.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину