Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
13.03.2018
2481
0

У військовій прокуратурі кажуть, що Шумков…дезертир

У військовій прокуратурі кажуть, що Шумков…дезертир

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 408 КК України за фактом дезертирства військовослужбовця військової служби за контрактом військової частини А1604 солдата О.С.Шумкова.

Про це йдеться у повідомленні військової прокуратури Південного регіону України, передає ПІК.

«З огляду на резонанс, який викликало проведення 12.03.2018 слідчих дій слідчим військової прокуратури Херсонського гарнізону Південного регіону України з членами родини підозрюваного та у зв’язку з не повним розумінням усіх обставин справи, вважаємо за необхідне повідомити наступне.

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 408 КК України за фактом дезертирства військовослужбовця військової служби за контрактом військової частини А1604 солдата Шумкова О.С.», - йдеться у повідомленні.

«Установлено, що вказаний військовослужбовець 23.08.2017 перетнув державний кордон України в напрямку Російської Федерації через пункт пропуску «Бачівськ» Сумського прикордонного загону та до теперішнього часу ухиляється від проходження військової служби, на територію України не повертається», - повідомляє офіційний сайт відомства.

З'ясовано, що у 2015-2017 рр. вказаним органом досудового розслідування відносно Шумкова О.С. розслідувалося кримінальне провадження за ч. 3 ст. 407 КК України (не з'явлення вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад один місяць (з 18.01.2015 по 01.07.2015)) та за ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України ((придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї) – пістолету системи Марголіна 1961 року випуску та бойових припасів до нього у кількості 2 штук, без передбаченого законом дозволу, а також незаконного зберігання психотропних та наркотичних речовин, без мети збуту, а саме канабісу масою 0.174 грн. та амфетаміну масою 0.2694 гр).

28.07.2015 вироком Комсомольського районного суду міста Херсона вказаного військовослужбовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 407 КК України та у зв’язку з визнанням вини та дійовим каяттям, призначено покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців строком на 2 роки з відрахуванням в дохід держави 10% від суми грошового забезпечення.

29.06.2017 досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України закінчено та обвинувальний акт скеровано до Херсонського міського суду Херсонської області для розгляду по суті. Наразі розгляд обвинувального акту триває.

Окрім цього встановлено, що Шумкова О.С. упродовж 2017 року тричі визнано винним у вчиненні військових адміністративних правопорушень. Двічі – за самовільне залишення військової частини, відсутність на службі протягом 1 доби, один раз – за недбале ставлення до військової служби, пов’язане із систематичним ухиленням від служби.

Усі наведені обставини кримінальних та адміністративних справ надані з дозволу слідчого та погоджені з процесуальним керівником у справах.

Як раніше передавав ПІК, Херсонський «Правий сектор» відправив запит на інформацію Міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну про бранця кремля Олександра Шумкова. Нагадаємо, окупанти “додали” Олександру Шумкову два місяці арешту.

Фото з вільних джерел

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину