Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
28.08.2019
986
0

У військовій частині 3056 офіційно відповіли на звинувачення

У військовій частині 3056 офіційно відповіли на звинувачення

Сьогодні, у соцмережі Фейсбук з боку громадянина Синявського Валерія було висловлено невдоволення, щодо порядку дотримання військовослужбовцями в/ ч 3056 НГУ розпорядку дня та проведення інструктажу перед початком несення служби у військовому наряді - йдеться у повідомленні прес-служби військової частини 3056.

Чоловік висловив обурення, що 25.08.2019 року, особовий склад частини було вишукано на плацу при температурі повітря +35°С, а також був невдоволений тим, що військовослужбовцям необхідно занотовувати обов'язки з несення служби.

Слід зазначити, що шикування у вихідний день було обумовлене необхідністю проведення інструктажу з метою підготовки військового наряду до несення патрульної служби з охорони громадського порядку. З гвардійцями військової частини 3056 проводяться не тільки практичні, а й теоретичні зайняття для засвоєння викладеного матеріалу. Цьому передує занотування теоретичного матеріалу. Без отримання військовослужбовцями нових знань, вивчення своїх прав та обов'язків та постійного удосконалення набутих навичок неможливе практичне несення служби всіма видами військових нарядів.

Подібні безпідставні звинувачення та упереджене ставлення до офіцерського складу частини з боку окремих осіб, викривляють дійсний стан справ у підрозділах всіх військових формувань. Така поведінка неприпустима в світлі інформаційної війни та постійної ескалації конфлікту з боку країни агресора - офіційно повідомляє прес-служба херсонських нацгвардійців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину