Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
30.09.2020
402
0

У Великоолександрівському районі продовжують долати наслідки негоди

У Великоолександрівському районі продовжують долати наслідки негоди

Про перебіг ліквідації наслідків негоди у смт Велика Олександрівка поінформував заступник голови ОДА Вадим Чабан під час онлайн-брифінгу, що відбувся 29 вересня. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

За його словами, всі дороги селища розчищено від повалених дерев, проте роботи з розчищення території ще тривають.  

“Наразі відомо, що обстеженню підлягає близько 300 домівок жителів селища. Станом на ранок обстежено 97 помешкань. За попередніми підрахунками, сума збитків становить понад 6,3 млн грн: 4 млн грн - збитки, які понесли жителі селища, та 2,3 млн грн - вартість відновлення робіт по комунальному майну”, - розповів Вадим Чабан.

Він додав, що від негоди постраждало енерго- та газопостачання в селищі. 

“З 18 пошкоджених трансформаторних підстанцій відновлено 15, близько 509 абонентів вже підключено до мережі електропостачання. Крім того,  АТ “Херсонгаз” розпочав відновлення газопостачання в селищі. До кінця цього тижня заплановано відновити 762 абоненти. Найскладніші роботи з відновлення газопостачання, а це 121 абонент, будуть проведені з 8 по 10 жовтня”, - зазначив Вадим Чабан. 

Також вчора Великоолександрівською селищною радою прийнято рішення про виділення 100 тис. грн на матеріальну допомогу для найбільш незахищених верств населення, які постраждали від негоди.

Крім цього, вже передбачено можливість фінансування ліквідації наслідків негоди з обласного фонду будівництва на селі. Тобто жителі Великої Олександрівки, які потребуватимуть коштів для відновлення житла, зможуть отримати довгострокові позички на пільгових умовах. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину