Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
17.10.2019
546
0

У центрі Херсона проведуть акцію проти торгівлі людьми Walk for Freedom

У центрі Херсона проведуть акцію проти торгівлі людьми Walk for Freedom

18 жовтня 2019 року жителі міста Херсону візьмуть участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який світова спільнота відзначає 18 жовтня. Передає ПІК.

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить.

Акція буде проведена у партнерстві Міжнародної організації міграції, ОБСЄ та Представництва міжнародної громадської організації А21, Всеукраїнської Коаліції громадських організацій в сфері протидії торгівлі людьми.

Walk for Freedom у м. Херсоні розпочнеться на площі Вокзальна (навпроти залізничного вокзалу), де буде сформовано колону з представників суб'єктів Національного механізму взаємодії (НМВ) в сфері протидії торгівлі людьми в Херсонській області і місті Херсоні, волонтерів, представників громадськості. Хода відбуватиметься за маршрутом: від площі Вокзальна по проспекту Ушакова до площі Свободи.

По завершенні ходи відбудеться зустріч представників суб'єктів НМВ області і міста Херсону за круглим столом в приміщенні ХОДА із ЗМІ, з метою обговорення реалізації державної політики в Херсонській області в сфері протидії торгівлі людьми.
Учасники будуть одягнені в одяг чорного кольору, в руках будуть чорні парасолі з логотипом "Walk for Freedom".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину