Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
03.11.2017
253
0

На продукцію заводу є великий попит у всьому світі

У цехах "Палади" закладається новий док - Артур Херувімов

Про те, що на продукцію  державного заводу «Палада» є великий попит у всьому світі і що незабаром буде підписаний новий контракт повідомив у Херсоні 3 листопада Артур Херувімов,  заступник генерального директора з розвитку «Укроборонпрому», передає ПІК

Нагадаємо, Артур Херувімов взяв участь 3 листопада у передачі нового композитного плавучого доку виробництва Херсонського державного заводу "Палада" замовнику - компанії "Multimatine Shipyards Ltd" (Республіка Кіпр).

Читайте також: "Палада" допоможе з’єднати райони Херсона

«Ні для кого  не секрет, що ще три роки тому, коли Роман Романов очолив «Укроборонпром» і ми приймали завод  «Палада» в управління «Укроборонпрому», фінансова ситуація на «Паладі» була дуже важка. 8 місяців заборгованості по заробітній платі, 5 млн заборгованості по платежам у бюджети всіх рівнів, і завод був на межі зупинки» - нагадав Артур Херувімов.

Читайте також:  Особлива відповідальність – перед "паладівцями"

«Ми поставили перед собою амбіційне завдання - відродити завод та забезпечити замовленнями це підприємство. Ми буквально протягом року провели величезну кількість перемовин з нашими закордонними партнерами, і вже у листопаді 2015 року був укладений перший контракт з компанією з ПАР», - відзначив заступник генерального директора з розвитку «Укроборонпрому».

Читайте також:  «Палада» більше не у переліку боржників із зарплати

«Сьогодні ми на заході з передачі доку черговому замовнику - кіпрській компанії. І вже в цехах заводу сьогодні закладається новий док і ми стоїмо перед порогом підписання нового контракту. І з впевненістю дивимося у майбутнє, хочу запевнити, що на продукцію заводу «Палада» є великий попит у всьому світі, тому що завод будує унікальний док, який не виробляють у жодній країні світу», - підкреслив Артур Херувімов.

 

 

Замовник доку «ERENEOS» - компанії "Multimatine Shipyards Ltd" (Республіка Кіпр). Док був закладений 9 вересня 2016 року

Читайте також: Палада успішно завершила випробування новітнього композитного доку

Читайте також:  Завод «Палада» підписав контракт з кіпрською компанією

Читайте також: Створена у 2014 році база для економічного розвитку Херсонщини дає плоди

Читайте також: «Палладівцям» подякували за роботу


ПІК писав: За успіхами "Паллади" стоїть щоденна праця заводчан

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину