Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
03.11.2017
712
0

На продукцію заводу є великий попит у всьому світі

У цехах "Палади" закладається новий док - Артур Херувімов

Про те, що на продукцію  державного заводу «Палада» є великий попит у всьому світі і що незабаром буде підписаний новий контракт повідомив у Херсоні 3 листопада Артур Херувімов,  заступник генерального директора з розвитку «Укроборонпрому», передає ПІК

Нагадаємо, Артур Херувімов взяв участь 3 листопада у передачі нового композитного плавучого доку виробництва Херсонського державного заводу "Палада" замовнику - компанії "Multimatine Shipyards Ltd" (Республіка Кіпр).

Читайте також: "Палада" допоможе з’єднати райони Херсона

«Ні для кого  не секрет, що ще три роки тому, коли Роман Романов очолив «Укроборонпром» і ми приймали завод  «Палада» в управління «Укроборонпрому», фінансова ситуація на «Паладі» була дуже важка. 8 місяців заборгованості по заробітній платі, 5 млн заборгованості по платежам у бюджети всіх рівнів, і завод був на межі зупинки» - нагадав Артур Херувімов.

Читайте також:  Особлива відповідальність – перед "паладівцями"

«Ми поставили перед собою амбіційне завдання - відродити завод та забезпечити замовленнями це підприємство. Ми буквально протягом року провели величезну кількість перемовин з нашими закордонними партнерами, і вже у листопаді 2015 року був укладений перший контракт з компанією з ПАР», - відзначив заступник генерального директора з розвитку «Укроборонпрому».

Читайте також:  «Палада» більше не у переліку боржників із зарплати

«Сьогодні ми на заході з передачі доку черговому замовнику - кіпрській компанії. І вже в цехах заводу сьогодні закладається новий док і ми стоїмо перед порогом підписання нового контракту. І з впевненістю дивимося у майбутнє, хочу запевнити, що на продукцію заводу «Палада» є великий попит у всьому світі, тому що завод будує унікальний док, який не виробляють у жодній країні світу», - підкреслив Артур Херувімов.

 

 

Замовник доку «ERENEOS» - компанії "Multimatine Shipyards Ltd" (Республіка Кіпр). Док був закладений 9 вересня 2016 року

Читайте також: Палада успішно завершила випробування новітнього композитного доку

Читайте також:  Завод «Палада» підписав контракт з кіпрською компанією

Читайте також: Створена у 2014 році база для економічного розвитку Херсонщини дає плоди

Читайте також: «Палладівцям» подякували за роботу


ПІК писав: За успіхами "Паллади" стоїть щоденна праця заводчан

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину