Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
21.06.2018
1600
0

У Трохимівці найняли юриста для вирішення питання виходу села зі складу Іванівської ОТГ

Конфлікт: чому у Трохимівці планують вийти зі складу Іванівської ОТГ

Жителі села Трохимівка Іванівської ОТГ найняли юриста, якому поставлено завдання знайти юридичний механізм виходу села зі складу Іванівської ОТГ.

 Про це Степ Ньюз повідомили жителі села, передає ПІК

Якщо ж такий механізм не буде знайдений, то селяни збираються ініціювати входження їхнього села до Агайманської ОТГ. Як повідомляє видання, жителі села Трохимівка перебувають у конфлікті з керівництвом Іванівської ОТГ через плани щодо оптимізації їхньої школи.

Люди налаштовані категорично проти такої оптимізації. Принаймні до того часу, коли між селами ОТГ з’являться нормальні дороги.

Як раніше повідомляло видання, на сході  громадян  селяни висловили категоричне заперечення ініціативи щодо закриття школи. Через відсутність доріг, розкиданість сіл, які входили до складу колишньої сільської ради (4 села), та їхньої віддаленісті до районного центру трохимівці не побачили перспективи покращення навчального процесу для своїх дітей.

Люди аргументували тим, що згодом,  коли будуть дороги та відповідна інфраструктура, вони, можливо, і погодяться на перевід їхніх дітей до Іванівської школи №2, але зараз це не інакше, як знущання над дітьми, яким доведеться прокидатися о 5 ранку й приїжджати додому не раніше п’ятої вечора, змученими від важких переїздів.

Окрім того, селян дуже зацікавили суми витрат на утримання їхньої школи. Вельми відрізналися цифри витрат, які їм давали раніше і які нині озвучують депутатам ОТГ як аргумент фінансової затратності школи.

Також трохимівці висловили непорозуміння тим фактом, що ОТГ вкладає купу грошей на модернізацію іванівської школи №2 коли їхня хоч зараз може вмістити всіх бажаючих учнів з усієї громади. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину