Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Гаряча новина
07.09.2018
192
0

У свідка в справі нападу на Самооборону намагались провести обшук

У свідка в справі нападу на Самооборону намагались провести обшук

Сьогодні, 7 вересня, зранку, у свідка в справі нападу на Самооборону Олександра (він є членом Самооборони і був присутній під час подій в ніч з 28 на 29 серпня) поліція намагалась провести обшук. Про це ПІК повідомив адвокат Олександра Микола Проценко. 

«Я не виключаю, що це може бути тиск. Проте це швидше не тиск, а спроба обеззброїти патріотичні сили», – зазначає адвокат.

Він розповів, що сьогодні з ранку о 6.30 до його клієнта приїхала поліція з метою провести обшук – слідчий, опера та дільничний. У поліції була Ухвала суду, яку задовольнила суддя Радченко, яка також обрала запобіжний захід депутату Власову та його дружині Якобсон нічний домашній арешт.

«Зазвичай на обшуки приїжджають слідчий та два-три опери, тут їх було близько 10 людей на двох машинах, включно із заступником начальника карного розшуку райвідділу», – розповідає Микола Проценко.

Адвокат наголошує, що Ухвала суду на обшук має містити перелік осіб із посадами та прізвищем, ім’ям та по-батькові тих, хто буде проводити обшук, проте в Ухвалі цих даних не було. Крім того, у групі, яка прибула, щоб провести обшук, був дільничний з іншого району, який не повинен бути учасником обшуку.

«Для чого був дільничний. Це вперше на моїй практиці, коли у склад групи з обшуку входить дільничний. Я вважаю, це щоб був черговий формальний привід вилучити зброю, яка знаходиться на законних підставах у мого клієнта, – пояснює адвокат. – Працівники розшуку та слідства не знають процедури зберігання зброї, у них своя специфіка, займається цим дільничний, і він бере участь у проведенні обшуку».

За словами адвоката, дві особи написали заяву про те, що у Олександра начебто є незаконна зброя. Проте адвокат наголошує, що Олександр має всі дозвільні документи на зброю, анулювати їх поліція права не має і формальним приводом щоб її вилучити є обшук за участі дільничного. Він пояснює, що дільничний може виявити якісь порушення у правилах зберігання і це буде формальним приводом для вилучення.

«Проте вилучені предмети не були б доказом у суді і справа не мала б перспективи у суді, адже була порушена процедура КПК», – наголошує адвокат.

Він також наголосив, що після подій під офісом Самооборони, свідком чого є його клієнт, ці дії поліції виглядають підозріло.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину