Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
21.02.2018
1022
1

Мер Скадовська сподівається, що 27 лютого суд поставить крапку

У судовому засіданні у справі мера Скадовська – перерва

У справі мера Скадовська суд 20 лютого знову оголосив перерву в засіданні - до 27 лютого.

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Скадовська Олександр Яковлєв, передає ПІК.

«Суд знову оголосив перерву в засіданні до 27 лютого. Хочу зазначити, що це не перенос, як дехто пише, а саме перерва. Тобто засідання відбулося, суд працював, слухав прокурорів, адвокатів, але після 2-х годин роботи (майже так само як і минулого разу) суддя оголосив про перерву в засіданні. Основна причина - необхідно пройти процедуру дебатів, та і на оголошення постанови необхідний час, якого сьогодні вже не було», - написав Яковлєв.

За його словами, 20 лютого на судовому засіданні багато часу було витрачено на дослідження матеріалів кримінального впровадження, яке було розпочате 13.10.17.

«Це розслідування вивчало чи були порушенні норми кримінального кодексу при закупівлях товарів у магазинах моєї дружини, оскільки дехто писав заяви до поліції про те що міський голова мав зацікавленність у переведенні грошових коштів міської ради з метою збагачення, та без постачання відповідних товарів на загальну суму 1167 грн. Дане кримінальне впровадження було закрите 30.11.2017 року за відсутності складу злочину. Слідчі не виявили будь-яких порушень при постачанні вказаних товарів. А саме: товари були поставленні, вони були належної якості, та були необхідні в роботі Скадовської міської ради», - написав міський голова.

«Потім суд заслухав свідків - працівників виконкому, які розповіли про те як саме відбувалося постачання та оплата товарів. При цьому прокурор, декілька разів запитував, чи завжди так відбувається, що спочатку забирається товар, а потім відбувається оплата. Впевнений, що він точно знає, що саме такий механізм дозволений при закупівлях за бюджетні кошти. Скадовська міська рада має право проплатити, лише за фактом постачання товарів. Як у класика - " утром стулья - вечером деньги".

Також до матеріалів справи був доданий лист міністерства юстиції, у якому зазначено, що частина третя ст. 172-7 КУпАП може застосовуватися, лише при вчинені дій після накладення адміністративного стягнення - тобто має бути повторюваність. Цього немає в моїй справі. Усі "дії", по цим 4-ом закупівлям, були вчинені до моменту притягнення мене до адміністративної відповідальності, а саме до 06 червня 2017 року», - написав Яковлєв.

Він сподівається, що 27 лютого, апеляційний суд поставить крапку в цій справі, яка вже продовжується з вересня 2017 року, по ній пройшло 3 засідання суду першої інстанції, 2 засідання апеляційного суду.

Читайте також:

Біля Апеляційного суду нардепи проведуть прес-конференцію

 
 

Новини по темі

Коментарі

Костя, 21.02.2018
у нас миллионами можно воровать и не посадят а купить на 1000 грн. это уже криминал... МАРАЗМ

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину