Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
18.09.2018
877
0

У суді розглянули апеляцію по запобіжному заходу для дружини депутата райради Власова

У суді розглянули апеляцію по запобіжному заходу для дружини депутата райради Власова

Апеляційний суд сьогодні, 18 вересня, вирішив залишити дружину депутата Дніпровської райради у Херсоні Олександра Власова – Лілю Якубсон, під нічним домашнім арештом, вона також має носити електронний браслет, передає ПІК. Таким чином, апеляційний суд залишив у силі вирок міського суду від 4 вересня

Нагадаємо, подружжя є підозрюваними у справі про напад на офіс Херсонської Самооборони. Сьогодні зранку Апеляційний суд переглянув рішення щодо Власова, який відтепер перебуватиме під домашнім арештом цілодобово, а не лише вночі. Він також має носити електронний браслет.

Що стосується Лілі Якубсон, то її захист аргументував неможливість взяття підозрюваної під варту тим, що вона виховує малу дитину, і враховуючи те, що її чоловік під цілодобовим домашнім арештом, нікому буде гуляти з дитиною, водити її до лікарні, купувати продукти.

Прокурор, у свою чергу, наголосив, що Якубсон є підозрюваною в іншій справі - побиття журналіста, їй було повідомлено про підозру, однак вона вчинила нове правопорушення.

Апеляційний суд, вислухавши аргументи сторін,  залишив у силі вирок першої інстанції - нічний домашній арешт та електронний браслет. 

На суді також згадали про те, що у Лілі Якубсон немає українського паспорту, а лише закордонний. Відповідно до рішення міського суду, де їй обрали нічний домашній арешт, вона мала здати закордонний паспорт. Вона не виконала цю вимогу, пояснила це тим, що у неї немає іншого паспорту - внутрішнього.

Сторона потерпілої Наталії Вотеічкіної наголосила на тому, що не зданий закордонний паспорт є порушенням вимог суду першої інстанції.

Після оголошення вироку суддя звернувся до Якубсон і порадив їй щось вирішити із паспортом, щоб виконати рішення суду.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину