Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
18.10.2017
430
0

У Станіславі відкрили новий танцювальний клас

У Станіславі відкрили новий танцювальний клас

17 жовтня п’ять дитячих танцювальних колективи Станіславу Білозерського района вперше виконали свої номери у новому танцювальному класі сільського Будинку культури.

У Станіславі відкрили новий танцювальний клас

Це було на святі відкриття танцкласу, який був капітально відремонтований за 200 тисяч гривень, виділених з обласного бюджету.

Присутній на святі депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов, зауважив, що завжди з великим задоволенням приїздить до Станіславу. Навіть дорога до села надихає, коли роздивляєшся краєвиди – лиман, виноградники… Та й люди тут живуть особливі – талановиті, працьовиті, завзяті. 

Вітаю громаду з відкриттям нового танцкласу. Він дійсно потрібен, бо в селі тільки 5 дитячих колективів, а є ще й дорослі, які теж хочуть танцювати, - каже Андрій Путілов. – Це означає, що у станіславців є бажання розвиватись творчо, фізично. І дуже гарно, що умови для цього з кожним роком становляться все краще. Співпрацюю з сільським головою Володимиром Желуденко з 2012 року. За цей час зроблено дуже багато. Друге дихання завдяки встановленню новітньої системи опалення отримав Будинок культури, відновлено спортивний комплекс, триває будівництво футбольного поля… Вашій громаді хочеться допомагати, бачу, що голова відкликається на потреби людей. Це порядна та чесна людина.

Сільський голова Володимир Желуденко розповів, що радилися з громадою, на що саме витратити кошти, виділені на ремонт, яке приміщення відновити. Дійшли одностайного рішення, що потрібен танцклас, бо такий вид мистецтва як танці, дуже популярний у жителів. Згодом, впевнений Володимир Желуденко, доведемо до ладу й інші приміщення.

Над Будинком культури ми працюємо вже багато років, взимку минулого року запустили опалення. Зараз це єдиний Будинок культури у Білозерському районі, який повністю опалюється, - каже Володимир Желуденко та додає, що розвиток культуру, спорту на селі – це запорука згуртованості громади.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину