Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
10.10.2017
681
0

У Станіславі готуються до відкриття танцювального класу

У Станіславі готуються до відкриття танцювального класу

У приміщенні сільського Будинку культури Станіслава Білозерського району на завершальному етапі роботи з капітального ремонту танцювального класу, передає ПІК.

Читайте також: У Станіславі триває будівництво спортмайданчику

Як розповів сільський голова Станіславу Володимир Желуденко, в Будинку культури займаються декілька танцювальних груп, які до  цього часу не мали сучасного класу. За допомоги депутатів обласної ради вдалося отримати фінансування. Наразі самі ремонтні роботи вже виконані, залишилось декорувати стіни та встановити дзеркала.

Читайте також: У Станіславі пожежна охорона працює за польським взірцем

«Для Станіслава поява такого залу - неабияка подія. У нас дуже талановиті діти та дорослі, для яких ми рік за роком створюємо умови для занять творчістю, - каже Володимир Желуденко. - Важливо, що клас цей буде теплим, бо у Будинку культури економне сучасне опалення. Система дозволяє вмикати обігрів саме у тих приміщеннях, де це потрібно, а не витрачати кошти на опалення великої будівлі постійно».

Читайте також: У Станіславі ремонтують проблемні дороги

Відкриття танцкласу планують на 17 жовтня. Передбачається зробити справжнє свято танців для тих, хто займається цим видом мистецтва.

Нагадаємо, за останні роки у співпраці з народними депутатами, обласної та районної влади у Станіславі вдалося практично з нуля збудувати спорткомплекс, встановити сучасне опалення, вікна у Будинку культури.

Як раніше передавав ПІК, у Станіславі Білозерського району ремонтують Будинок культури.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину