Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
11.06.2019
279
0

У сквері Пушкіна у Херсоні тривають ремонтні роботи (ВІДЕО)

У сквері Пушкіна у Херсоні тривають ремонтні роботи (ВІДЕО)

1 мільйон 390 тисяч гривень – така вартість робіт у сквері імені Пушкіна, що у середмісті Херсона, які проводилися протягом кількох тижнів на замовлення міського департаменту житлово-комунального господарства, повідомляє Суспільне.

Оновлена бруківка, лавки та урни для сміття. Ремонт у сквері Пушкіна не проводився кілька років, розповідає директор Херсонського  департаменту житлово-комунального господарства Олексій Войтенко.

"Роботи передбачають: заміну плиткового покриття, встановлення нових лавок, урни збільшеного об’єму. Дуже сподіваюсь, що люди берегтимуть все це. І фонтан, який давно потребував капітального ремонту. Цього року його зробили у такому вигляді, мармуром", - говорить Олексій Войтенко директор міського департаменту житлово-комунального господарства.

Хоча роботи не завершилися, у сквері відпочивають люди.

"Чудово так, я навіть не очікувала, що така краса буде", - ділиться Тетяна Гусєва.

"Я думаю, що це чудово. Побільше б таких скверів, і парків, і плитки, і фонтанів, і лавок нових", - говорить Юрій Вінниченко.

Остаточно завершаться роботи у середині липня, говорить Олексій Войтенко, міське підприємство «Херсонводоканал» має відновити фонтан.

"Міське комунальне підприємство «Херсонводоканал» протягом місяця-півтора замінить повністю форсунки, зроблять дно, пофарбують блакитною фарбою і тоді вже буде остаточна картинка. Свою частину робіт, яку замовив Департамент, підрядчик вже виконав", - розповів Олексій Войтенко директор міського департаменту житлово-комунального господарства.

"Реконструкцію фонтану здійснює департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради, ми займаємося винятково експлуатацією цього фонтану і наскільки мені відомо, в кінці червня мають завершитися ці роботи і в липні фонтан має працювати", - сказав Михайло Чемерис директор КП «Херсонводоканал».

Аліна Олефір, Владислав Купрєєв.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину