Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
08.04.2019
1526
0

У Скадовську туристичний збір складатиме 4,17 гривні з людини на добу

У Скадовську туристичний збір складатиме 4,17 гривні з людини на добу

Перед початком курортного сезону 2019 року Скадовська міська рада розробила буклети, які містять інформацію про туристичний збір та порядок його сплати. Ці пам'ятки роздадуть усім власникам житла, які надають послуги тимчасового проживання відпочиваючим, повідомляється на сайті міськради.

У пам'ятці йдеться, що відповідно до Податкового Кодексу України власники житла та адміністрації готелів мають справляти туристичний збір з осіб, які прибули до міста на відпочинок.
Ці кошти будуть направлені на розвиток інфраструктури міста, благоустрій міських пляжів та дадуть змогу збільшити туристичну привабливість міста.

Ставка туристичного збору, згідно рішення міської ради, у 2019 році на території міста Скадовськ встановлюється за кожну добу проживання одного відпочиваючого, а саме — для громадян України: 4,17 грн., з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі): готелі, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання.
Ставка туристичного збору для іноземців на території міста Скадовськ також становить 4,17 грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину