Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
26.07.2019
1476
0

У Скадовську стартували "Чорноморські ігри"

У Скадовську стартували "Чорноморські ігри"

У СКАДОВСЬКУ СТАРТУВАВ XVII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЧОРНОМОРСЬКІ ІГРИ»

Головний конкурс фестивалю – вокальний і прямо зараз проходить його півфінал. На сцену фестивалю вийдуть 46 юних вокалістів та вокальних гуртів, щоб продемонструвати свій пісенний талант. Пізно ввечері стануть відомі імена конкурсантів, які пройдуть до фіналу конкурсу. Дійство відбувається на центральній набережній Скадовська, вхід вільний.

Оцінює виступи конкурсантів журі, до складу якого увійшли найвідоміші фахівці музичної індустрії та мас-медіа: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер),Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks). Зірковий експерт сьогоднішнього дня – соліст гурту АНТИТІЛА, молодіжний посол ЮНІСЕФ ООН в Україні  Тарас Тополя.

Окрім півфіналістів,  на сцену також вийдуть зіркові гості та випускники фестивалю, серед яких: Еліна Іващенко (Гран-прі «Чорноморських Ігор – 2018»), Наталія Гордієнко, David Axelrod, МЯТА, Олександр Пономарьов, ALYOSHA, Антитіла.

Сьогодні відбулися конкурси “Фігури з піску”, “Малюнок на стіні” та зустрічі з кумирами #SELFIETIMEHITFМ.

Також розпочав свою роботу дискусійний клуб фестивалю, гостем якого став гурт Антитіла. Дискусійний клуб – це проект для юних вокалістів, їхніх батьків та педагогів, в якому кожен з них може отримати корисні поради від провідних фахівців української музичної індустрії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину