Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
21.03.2019
1182
0

У Скадовську розподілили місця під літню торгівлю

У Скадовську розподілили місця під літню торгівлю

20 березня у Скадовській міській раді відбувся щорічний конкурс на отримання тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у Скадовську в літній сезон 2019 року, повідомляє ПІК з посиланням на сайт Скадовської міської ради.

До виконавчого комітету міської ради було надано більше 60 заяв для участі у конкурсі. Всі бажаючи підприємці зібралися у залі засідань міської ради.

Як повідомив секретар міської ради Олег Сокольчук, в цьому році встановлений “крок” у конкурсі-аукціоні у розмірі 1000 гривень. Видавати паспорт прив’язки підприємцям будуть після внесення всієї суми та наявності квітанції про сплату комунальному підприємству за прибирання сміття. Це 450 гривень з одного торгового місця за сезон.

Серед умов - переможець аукціону має внести кошти, які йдуть до бюджету міста, до 26 березня. Якщо він відмовляється, то право отримати місце для торгівлі має другий по черзі з внесенням коштів до 27 квітня.

Ті місця, які у першому турі конкурсу не зацікавлять підприємців, будуть розглянуті повторно. Провести повторний конкурс планують після 17 квітня.

Практика на конкурсній основі розподіляти місця для торгівлі під час курортного сезону введена у Скадовську багато років тому. В залежності від місця розташування торгового місця введені коефіцієнти, які впливають на вартість оренди місця. Всі місця розподіляються відповідно до затвердженої схеми.

 

фото с сайту https://travel-family.org та Скадовської міської ради

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину