Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
26.11.2017
281
0

Переможців оголосять 31 грудня 2017 року о 19 годині

У Скадовську оголошують конкурс новорічних оздоблень

У м. Скадовськ на Херсонщині вирішили створити гарний святковий настрій для малечі та дорослих під час новорічних  та різдвяних свят, передає ПІК. Тут  31 грудня 2017 року о 19 годині оголосять переможців конкурсу на краще новорічне оздоблення приміщень та прилеглих територій.  Кращі отримають призи за творчість і винахідливість.

Як повідомляє офіційний сайт Скадовської міської ради, міський голова Олександр Яковлєв видає розпорядження про проведення новорічного конкурсу на краще оздоблення приміщень та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб.

Розпорядженням міського голови буде створено конкурсну комісію по визначенню переможців конкурсу, її очолює перший заступник міського голови Олександр Грищенко.

Комісія має визначити переможців конкурсу на краще новорічне оздоблення приміщень та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб й оголосити рішення на новорічному святковому заході 31 грудня 2017 року о 19.00.год, що відбудеться на центральній міській площі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину