Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
15.10.2019
459
0

У Скадовську оголошено вирок чоловіку за домашнє насильство над своєю тещею

У Скадовську оголошено вирок чоловіку за домашнє насильство над своєю тещею
Скадовський районний суд ухвалив вирок стосовно чоловіка, який вчиняв домашнє насильство - злочин, передбачений  статтею 126-1  Кримінального кодексу України,- за інформацією "Новини Голої Пристані",- передає ПІК.
 
  Домашнє насильство - це умисне систематичне вчинення психологічного, фізичного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що привело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.
 
  Громадянин П. обвинувачувався у тому, що систематично протягом січня та червня 2019 року вчиняв психологічне насильство над потерпілою, що проявлялося у словесних образах нецензурними словами та погрозах фізичною розправою над нею, що призвело до її психологічних страждань та погіршило якість життя.
 
  Згідно матеріалів кримінального провадження потерпіла є тещею обвинуваченого.
 
  13 вересня 2019 року потерпіла та обвинувачений уклали угоду про примирення, в якій погодили призначення покарання обвинуваченому. Вироком суду затверджено угоду про примирення між потерпілою та обвинуваченим громадянином П. та призначено покарання обвинуваченому у виді 1 року позбавлення волі та на підставі статті 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом визначеного іспитового строку терміном один рік не вчинить нового злочину.
 
  Затверджуючи угоду про примирення, суд встановив, що обвинувачений цілком розуміє наслідки укладення та затвердження даної угоди, характер обвинувачення, вид покарання, а також інші заходи, які будуть застосовані до нього у разі затвердження угоди судом. Потерпіла також розуміє наслідки укладення та затвердження даної угоди. Заслухав думки обвинуваченої та потерпілого, які просили затвердити угоду про примирення, думку прокурора, який не заперечував проти затвердження угоди про примирення. Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або внаслідок обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді. Також судом встановлено, що умови даної угоди відповідають вимогам Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України.
Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину