Pik
Сьогодні, 21 Июля 2019
28.12.2018
916
0

У Скадовську обиратимуть мера: зроблено перший крок

У Скадовську обиратимуть мера: зроблено перший крок

Верховна Рада зробила перший крок по призначенню позачергових виборів Скадовського міського голови. Так вважає екс-мер Скадовська Олександр Яковлєв, передає ПІК.

«Комітет Верховної ради розглянув питання про позачергові вибори Скадовського міського голови і призначив їх на 12 травня 2019 року. Я думаю, що ця подія обов’язково відбудеться, і хочу запевнити, що я нікуди не дівся, що я сьогодні тут і планую далі брати активну участь у політичному житті Скадовська», -  зазначив  у відеоповідомленні Яковлєв на своїй сторінці у Фейсбук.

Він сподівається все ж переконати сусідів і буде створена ОТГ. «І разом з виборами Скадовського міського голови проведемо вибори в ОТГ. Це дасть новий поштовх для розвитку Скадовська», - каже екс-мер. 

Як повіломляється на сайті ВРУ,  18 грудня було зареєстровано Проект Постанови про призначення позачергових виборів Скадовського міського голови Скадовського району Херсонської області (12 травня 2019 року).  

Нагадаємо,  у квітні 2018 року суд залишив рішення про відсторонення мера Скадовська Олександра Яковлєва. Нагадаємо, повноваження міського голови Скадовська  поклали на секретаря міськради. Так суворо Феміда вирішила покарати екс-мера за його порушення всього на 1167 гривень. Саме на таку суму протягом року Скадовська мерія придбала канцтоварів, тощо у магазині, який належить дружині Яковлєва. Загалом відколи Яковлєв був на посаді міського голови, мерія закупила «канцелярії» більш, ніж на 100 тис. гривень, з них – менше 2 тисяч, тобто, не вище 2%, були отоварені у крамниці Яковлевої. 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину