Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
05.06.2020
565
0

У Скадовську комісія обстежила очисні споруди

У Скадовську комісія обстежила очисні споруди

Однією з важливих частин життєдіяльності будь-якого міста є стале функціонування очисних споруд. Особливо, якщо мова йде про місто-курорт.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області разом з представниками Скадовської міськради провели комісійне обстеження очисних споруд міста Скадовськ.

Ще три роки тому очисні споруди були в аварійному стані, жодна з ланок очистки не працювала належним чином. Через це на пляжах Скадовська фіксувалась гранична концентрація забруднюючих речовин. У першу чергу, по мікробіоологічному показнику.

- З моменту мого особистого обстеження минуло кілька років. За цей час тут відбулись значні ремонтні роботи. Тому тодішня ситуація і нинішня докорінно відрізняється. Усі етапи очистки візуально знаходяться на належному рівні. Є і первинна механічна обробка, і відремонтований первинний відстійник, працює також аеротенк, візуально його робота задовільна, розподілення повітря здійснюється рівномірно. Також відремонтований вторинний відстійник. Працює хлораторна, це те місце, де знезаражуються стічні води перед тим як скидатись до Джарилгацької затоки. На цих очисних спорудах працює власна лабораторія. Але, на жаль, тут на місці вона виконує не всі дослідження. Частина досліджень здійснюється за договором з відповідною лабораторією у місті Скадовську. Зауваження мої та пропозиція до роботи очисних споруд – зберігати у себе на місці протоколи досліджень, які надають сторонні лабораторії. Бо, за словами співробітників лабораторії, дослідження на мікробіологічні показники проводяться, але результатів ми не побачили.

Що стосується безпеки для відпочивальників, то за результатами, які надав ДУ «Херсонський лабораторний центр» , яка проводить дослідження водойм в області , у тому числі і прибережної зони Скадовська, вода відповідає вимогам як за санітарно-хімічними, так і за мікробіологічними показниками. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Реконструкція очисних споруд у місті-курорті триває.

- Минулого року з державного бюджету саме на ремонт очисних споруд ми отримали 8 мільйонів гривень. Цього року, незважаючи на пандемію, держава нам залишила фінансування у14 мільйонів. За ці кошти ми зможемо завершити реконструкцію очисних споруд. – зазначив секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину