Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
16.05.2018
315
0

У Скадовську державі повернули земельну ділянку рекреаційного призначення

У Скадовську державі повернули земельну ділянку рекреаційного призначення

На Херсонщині державі повернули земельну ділянку рекреаційного призначення вартістю понад 1 млн грн. Про це передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру. 

Рішенням господарського суду Херсонської області за позовом заступника прокурора області розірвано договір оренди, вилучено у підприємця земельну ділянку рекреаційного призначення загальною площею 1 га вартістю понад 1 млн грн та повернуто до земель запасу Скадовської міської ради.

Підставою для звернення прокуратури з позовами до суду в інтересах держави стало порушення орендарем вимог закону, умов договору оренди земельної ділянки щодо належного стану утримання пляжної території міста Скадовськ.

Судове рішення виконано у примусовому порядку. Відповідно до акта державного виконавця земельну ділянку повернуто Скадовській міській раді.

Як раніше повідомлялось, за позовами прокуратури області у суб’єктів господарювання за аналогічні порушення чинного законодавства на підставі судових рішень вилучено та повернуто державі ще 3 земельні ділянки загальною площею 1,4 га вартістю 1,5 млн грн та знесено 11 незаконно встановлених тимчасових споруд у межах пляжної зони у м. Скадовську.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину