Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
08.06.2019
698
0

У Скадовському районі запрацювало відділення здорової дитини

У Скадовському районі запрацювало відділення здорової дитини

На першому поверсі поліклініки запрацювало новостворене відділення «Здорової дитини» Скадовського центру первинної медико-санітарної допомоги, поідомляє Скадовська районна рада, передає ПІК.

Робота даного відділення передбачає створення умов для забезпечення якісного обслуговування дітей: відтепер щеплення або плановий огляд можна зробити саме тут, без контакту з хворими діточками, що особливо важливо і зручно для найменших мешканців району та їх батьків.

Приміщення обладнане усім необхідним: комфортна зала очікування забезпечена інформаційними стендами з методичними матеріалами, облаштована маніпуляційна кімната, просторий кабінет лікаря, санвузол. А мами немовлят тепер мають змогу переодягти та погодувати свою дитину в затишній обстановці.

полікл 2

За словами головного лікаря Центру ПМСД Алли Василівни Хмельової, у новоствореному відділенні також планується організовувати і проводити профілактичні бесіди, зокрема консультації з майбутніми батьками, адже заклад неабияку увагу приділяє превентивним заходам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину