Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
07.05.2019
603
0

У Скадовському районі влаштовують феромонні пастки комахам, які шкодять посівам

У Скадовському районі влаштовують феромонні пастки комахам, які шкодять посівам

Головне управління Держпродспоживслужби області інформує про те, що в Скадовському районі їх спеціалісти з метою збереження посівів озимого ріпаку та озимої пшениці виставляють феромонні пастки , передає ПІК

Для визначення фітосанітарного стану території Скадовського району виставлені феромонні пастки озимої та капустяної совок на посівах озимого ріпаку та озимої пшениці в базовому господарстві Державне підприємство «Дослідне господарство «Інститут рису НААНУ».

Феромонні пастки - це міні-контейнери, які використовуються як засоби боротьби з комахами-шкідниками. У своїй роботі використовують біологічно активні речовини, які виділяють комахи для притягування до себе особин свого виду. Ці речовини називаються феромони. Їх наносять на клейку основу, яка тримає шкідників непорушно.

Феромонні пастки вже понад 30 років використовуються садівниками цілого світу. Вони не несуть жодної небезпеки людям та навколишньму природньому середовищу. Ці пастки лише притягують тих комах, чиї феромони використовуються під час заманювання.

У «Дослідному господарстві» обстежувальні заходи триватимуть на інших сільгоспкультурах відповідно до рекомендованих термінів.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину