Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
29.01.2021
416
0

У школах і садках Херсона рекомендують запровадити потрійний контроль безпечності продуктів

У школах і садках Херсона рекомендують запровадити потрійний контроль безпечності продуктів

Досить багато нарікань можна почути з боку батьків і дітей на якість харчування у шкільних і дошкільних навчальних закладах Херсона. Для декого візит до їдалень завершується проблемами зі здоров’ям.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Наявні проблемні питання та алгоритми їх вирішення обговорили 27 січня під час  робочої наради за участю Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва, структурних підрозділів, представників управління освіти.

Другий етап – постійний контроль впровадження ХАССП в харчоблоках навчальних закладів. Це система, що забезпечує контроль якості від прийняття закладом продуктів харчування до приготування їжі, відповідність персоналу та обладнання санітарним вимогам.

Третій етап – контроль страви, що стоїть у дитини на столі.

Питання забезпечення дітей у шкільних і дошкільних закладах освіти якісним харчуванням перебуває на постійному контролі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької.

Херсонський міський голова зазначив, що бере питання харчування дітей у дитячих садках і школах під особистий контроль. І доручив управлінню освіти спільно з представниками Держпродспоживслужби напрацювати алгоритми практичної реалізації наданих пропозицій вже найближчим часом

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину