Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
18.09.2018
2227
0

У школах Херсона можуть скоротити посади медичних сестер

У школах Херсона можуть скоротити посади медичних сестер

У школах  Херсона можуть бути скорочені посади медичних сестер. Про це сьогодні, 18 вересня, на засіданні виконкому міської ради, повідомив начальник міського управління освіти Юрій Ніконов, передає ПІК

«Зараз ці ставки (медсестер у начальних закладах – ред.) находяться у медичній галузі. Але що буде далі, я не знаю (у зв’язку з реформуванням медицини – ред.). Медицина нас попередила про те, що може бути скорочено всі посади медичних сестер», - сказав він.

Ніконов також зазначив, що в Європі у закладах дошкільної та шкільної освіти немає медичних сестер, першу допомогу, до прибуття медиків,  надають вчителі. І можна йти цим шляхом. 

«Там (за кордоном - ред.) ці функції (перша домедична допомога – ред.) виконує вчитель, поки за 3 хвилини доїде «швидка» і надасть допомогу. У нас є тренажери, які ми закупили і ми навчаємо дітей-старшокласників, ми можемо навчити наших працівників і вийти з положення. Але ситуація дуже складна, тому що наші жителі звикли до того, що є медичний працівник у закладі освіти і він надає кваліфіковану допомогу», - сказав Ніконов.

Міський голова Володимир Миколаєнко вважає, що  треба продовжити і підсилити роботу з будівництва спортивних майданчиків у навчальних закладах, мовляв, діти займатимуться спортом, будуть  здоровіші і менше потребуватимуть медичної допомоги.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину