Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
17.07.2018
1210
0

У сесійній залі міської ради у Херсоні обіцяють червоні труси

У сесійній залі міської ради у Херсоні обіцяють червоні труси

Скандал навколо винесеного на сесію міської ради питання про продовження оренди  комунального приміщення Херсонською Самообороною, виник 17 липня, на засіданні виконкому, передає ПІК. Тут склалася ситуація аналогічна тій, яку періодично створює на сесіях пан Стремоусов.  Проте цього разу на передній план вийшли жінки з оточення місцевих політиків.

Нагадаємо, на черговому  засіданні робочої групи з підготовки до  засідання сесіі Херсонської міської ради до порядку денного внесли  питання про надання приміщення комунальної власності у позичку Херсонській Самообороні. З цього питання до депутатів  звернувся і екс-лідер херсонської Самооборони

На початку засідання виконкому у його роботу втрутилася група осіб, яка вимагала зняти з порядку денного сесії питання про надання приміщення Самообороні – мовляв, воно було внесено з порушенням регламенту.

Спочатку вони криками та «дудкою» привертали увагу та не давали міському голові продовжити засідання. Потім захопили мікрофон та продовжили виголошувати свої вимоги – зняти питання з сесії. 

Аргументи опонентів Самооборони – питання не підтримала профільна комісія. 

Аргументи  іншої сторони – депутати мають право внести пропозицію про включення питання до порядку денного. 

Серед тих, хто прийшов на засідання виконкому була Ліля Якубсон, дружина депутата Дніпровської райради Олександра Власова (вона нещодавно стала "героїнею" ще одного скандалу  у стінах міської ради) і сам депутат, який мав бути в цей час на судовому засіданні у справі про відкушений  шматок людського вуха. 

«Олена Борисівна (Олена Урсуленко, секретар міської ради – ред.), якщо вам така дорога Інна Усачова, візьміть її до себе додому», - викрикували опоненти Самооборони.

«Проект рішення стосується громадського формування Самооборона, а не про Усачову», - відповіла Олена Урсуленко. Міський голова запропонував прийти на сесію і висловити свою позицію з цього приводу тим, хто проти винесення питання на сесію.

«Почуйте мене, якщо буде юридичний висновок, і зауваження що це незаконно, я його завтра зніму. На сьогоднішній день у мене їх немає», - пояснював міський голова Володимир Миколаєнко.

Після такого аргументу протилежна сторона почала вимагати відповіді: коли такий письмовий висновок підлеглі міського голови йому покладуть на стіл. Міський голова попросив «не нарізати» завдань і попросив «дєвочєк і жіночок» представитися.

Далі був діалог:

-         Та ми всі добре відомі тут.

-         Я вас не знаю, - каже міський голова.

-         Мене звати Ліля Якубсон, дружина Олександра Власова, активіст, журналіст і ще купа – купа регалій. Тому я вважаю, що маю право ставити ці питання.

Миколаєнко попросив дати можливість продовжити працювати. Перед ним на стіл поставили бульбулятор, а на сесію пообіцяли принести червоні труси.

Потім міський голова оголосив перерву у роботі виконкому на 20 хвилин. 

Нагадаємо сесія міської ради запланована на 18 липня.

Читайте також: Що насправді відбувається за дверима офісу Херсонської Самооборони (Відео)

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину