Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
19.11.2018
2470
0

У сесійній залі Херсонської міськради на «транспортній» акції виник інцидент

У сесійній залі Херсонської міськради на «транспортній» акції виник інцидент (відео)

У сесійній залі Херсонської міської ради, куди перебралися учасники «маршрутного» мітингу, виник інцидент з керівником КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс"  Павлом Макейчиком. Нагадаємо, його звільнення вимагають учасники протестної акції, передає ПІК.

Учасники акції намагалися змусити Макейчика написати заяву, його почали штурхати, чоловік опинився внизу. Йому кинулися на допомогу, відгородивши від тих, хто вимагав, щоб він написав заяву. Потім на допомогу прийшла поліція. 

«Не влаштовуйте самосуд, ми всі люди», - кричав хтось з натовпу, звертаючись до організаторів акції. Інша сторона кричала: «Ніхто його не б’є». Потім Макейчика таки вивели з зали, мотивуючи тим, що йому стало зле.

Відзначимо, що під час "транспортного" брифінгу у п’ятницю керівник КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс"  Павло Макейчик, який у кінці серпні 2018 року був призначений на цю посаду, повідомив, що на балансі підприємства всього 14 машин, з них лише 2 працюють, решта, хто виходить у нього на лінії – це приватні перевізники. «На лінії сьогодні у мене вийшло (у п’ятницю 16 листопада) лише 8 транспортних засобів, решта у мене сьогодні пішли у страйк», - сказав він тоді. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину