Pik
Сьогодні, 25 Квітня 2019
15.02.2019
423
0

У сервісній зоні КПВВ «Каланчак» ведеться незаконна господарська діяльність

У сервісній зоні КПВВ «Каланчак» ведеться незаконна господарська діяльність

Нарада щодо протидії незаконній господарській діяльності у сервісній зоні КПВВ «Каланчак» відбулася 15 лютого під головуванням Першого заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізета Гданова, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Представництва.

Як повідомив Ізет Гданов на своїй сторінці у Фейсбук, до Представництва систематично надходять звернення громадян щодо незаконного збору коштів після проходу КПВВ невідомими особами через нелегальних перевізників.

«Було констатовано факт ведення незаконної господарської діяльності у сервісній зоні КПВВ «Каланчак» на землях водного фонду, що належать на праві постійного користування Управлінню Північно-Кримського каналу та мають використовуватися для експлуатації та догляду за гідротехнічними та водогосподарськими спорудами і каналами та на яких, згідно чинного законодавства, заборонено будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних). Жодної законної споруди в сервісний зоні», - написав Гданов.

«Представництвом було надано рекомендації місцевим органам державної влади невідкладно вжити заходів щодо оголошення конкурсу на визначення перевізника з/до КПВВ «Каланчак», а станційне обслуговування здійснювати через комунальне підприємство Каланчацьке ОТГ. Правоохоронним органам активізувати розслідування внесених до ЄРДР кримінальних проваджень за вказаними фактами.

За результатами наради встановлено тижневий строк Управлінню Північно-Кримського каналу для звернення з позовом, для демонтажу незаконних споруд та для інформування Представництва про вжиті заходи», - написав Гданов.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину