Сьогодні, 21 Листопада 2017
21.09.2017
171
0

У селі Станіслав збудують сучасний спортивний майданчик

У селі Станіслав Білозерського району невдовзі має розпочатися будівництво сучасного спортивного майданчика розмірами 42 х 24 м.

Про це у групі села Станіслав у соцмережі Фейсбук повідомив Олександр Голобородько, передає ПІК.

«Місцеві ентузіасти фізкультури та спорту ударно працювали біля місцевого спортивного комплексу, впорядковуючи прилеглу територію – невдовзі тут має розпочатися будівництво сучасного спортивного майданчика розмірами 42 х 24 м з належними умовами для тренування футболістів та волейболістів. Спочатку було дещо тіснувато, аби повноцінно розмістити майданчик, тож мешканці села, які живуть по сусідству з комплексом, Роман Володимирович Білінський, Ніна Миколаївна Боришполець та Євген Володимирович Шпигоцький пішли назустріч фізкультурникам і поступились частинами своїх городів», - написав О.Голобородько.

Василь Ференц, керівник фермерського господарства «Діана», ентузіаст футболу, організатор, спонсор команди «Бригантина, однієї з найсильніших у районі (нині лідирує у першості) розповів: «Спорудження спортмайданчика у Станіславі – одне зі свідчень реалізації плану голови Херсонської обласної державної адміністрації, очільника обласної федерації з футболу Андрія Гордєєва щодо популяризації футболу серед юні та молоді, розширення мережі футбольних полів у сільській місцевості. На Білозерщині такі ж спортмайданчики планується спорудити у Чорнобаївці та Дар’ївці».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1047
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину