Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
21.09.2017
270
0

У селі Станіслав збудують сучасний спортивний майданчик

У селі Станіслав збудують сучасний спортивний майданчик

У селі Станіслав Білозерського району невдовзі має розпочатися будівництво сучасного спортивного майданчика розмірами 42 х 24 м.

Про це у групі села Станіслав у соцмережі Фейсбук повідомив Олександр Голобородько, передає ПІК.

«Місцеві ентузіасти фізкультури та спорту ударно працювали біля місцевого спортивного комплексу, впорядковуючи прилеглу територію – невдовзі тут має розпочатися будівництво сучасного спортивного майданчика розмірами 42 х 24 м з належними умовами для тренування футболістів та волейболістів. Спочатку було дещо тіснувато, аби повноцінно розмістити майданчик, тож мешканці села, які живуть по сусідству з комплексом, Роман Володимирович Білінський, Ніна Миколаївна Боришполець та Євген Володимирович Шпигоцький пішли назустріч фізкультурникам і поступились частинами своїх городів», - написав О.Голобородько.

Василь Ференц, керівник фермерського господарства «Діана», ентузіаст футболу, організатор, спонсор команди «Бригантина, однієї з найсильніших у районі (нині лідирує у першості) розповів: «Спорудження спортмайданчика у Станіславі – одне зі свідчень реалізації плану голови Херсонської обласної державної адміністрації, очільника обласної федерації з футболу Андрія Гордєєва щодо популяризації футболу серед юні та молоді, розширення мережі футбольних полів у сільській місцевості. На Білозерщині такі ж спортмайданчики планується спорудити у Чорнобаївці та Дар’ївці».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину