Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
22.08.2018
734
0

У Росії продовжують «судити» херсонця Шумкова – консул не приїхав

У Росії продовжують «судити» херсонця Шумкова – консул не приїхав

Сьогодні, 21 серпня, у Росії відбувається судове засідання по справі бранця Кремля херсонця Олександра Шумкова. Про це повідомила у Фейсбук Людмила Шумкова, тітка Олександра, передає ПІК.

«Сьогодні в Севську продовжиться "суд" на Олександром. На судовому засіданні будуть присутні тільки мама Сашка та адвокат. Знову з боку держави підтримка відсутня, не приїхав в засідання консул» - написала вона.

«Мама Сашка написала, що вже його завели в судову залу. Виглядає як завжди блідим і худесеньким, проте незламним», - відзначила Людмила Шумкова.

«На попередньому засіданні 17 серпня було анонсовано стороною «обвинувачення» допит секретного «свідка» Іванова.... Секретного свідка «Петрова» вже допитали...», - повідомила Шумкова.

Вона розповідає про перебіг «судового засідання» від 10 серпня з допитом засекреченого «свідка» під псевдонімом Петров Петро.

 Як раніше передає ПІК, рідні отримали листа від бранця Кремля Олександра Шумкова.

Нагадаємо, Олександр офіційно визнаний політв’язнем російським правозахисним центром «Меморіал». Звільнити його та інших політв’язнів закликали Уряд Великобританії, ОБСЄ та США.  

Читайте також:

Херсонець голодує у СІЗО РФ

Чому Україна не помічає ще одного бранця Кремля?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину