Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
24.10.2018
796
0

У РФ продовжили запобіжний захід бранцю Кремля Олександру Шумкову

У РФ продовжили запобіжний захід бранцю Кремля Олександру Шумкову

Українському військовослужбовцю, херсонцю Олександру Шумкову у Севському районному суді Брянської області продовжили запобіжний захід тримання під вартою до 5 грудня 2018 року, повідомляє у Фейсбук його тітка Людмила Шумкова, передає ПІК.

Суд над українцем Олександром Шумковим в РФ триває вже більше року. Його звинувачують в участі у «Правому Секторі», Майдані та блокаді Криму, що, начебто, загрожує інтересам Росії.

«Всі мої дії в НВР «Правий Сектор» відбулися на території України і вони не були спрямовані проти інтересів РФ. А якщо сторона обвинувачення вбачає в цьому загрозу інтересів РФ, то таким чином робимо логічний висновок, що в моїй справі Росія доказує свою геополітичну присутність і свою агресію на території України», - цитує Людмила слова Олександра у суді.

Читайте також: Посольство України в РФ: справа проти Олександра Шумкова є політично вмотивованою.

Людмила Шумкова розповідає, що доказами захисту Олександра у суді є відповіді на запити адвоката від Посольства України в РФ, СБУ та Генштаба ООС. Обвинувачення демонструє статті на різних Інтернет ресурсах, де написано про події в Україні, які начебто відбувались за участі «Правого Сектору», однак, де не має жодного підтвердження про участь у цих подіях Олександра.

Також сторона обвинувачення долучила відеозапис із допитом Олександра, який проводили восени минулого року, де його під тиском змусили відповідати завченими фразами, а слідчий ставить відмітки у заздалегідь надрукованому протоколі. Олександр також додав, що тоді йому надходили погрози навіть від призначеного державного адвоката.

Читайте також: На мою адресу надходять погрози щодо моєї фізичної розправи – в’язень Кремля Шумков.

У жовтні відбулось вже 5 судових засідань, чергове судове засідання має відбутися і сьогодні, і вже призначені засідання на листопад.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину