Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
15.01.2019
777
0

У РФ призначили апеляцію по справі херсонця Шумкова

У РФ призначили апеляцію по справі херсонця Шумкова

Апеляційний суд по справі засудженого в РФ херсонця, українського військовослужбовця Олександра Шумкова відбудеться 31 січня о 14.00 у Брянському обласному суді.

Про це у Фейсбук повідомляє тітка Олександра Людмила Шумкова, передає ПІК.

«Схоже на те, що апеляція по справі Сашка відбудеться 31 січня о 14 годині в Брянському обласному суді. Хто суддя ще не відомо, хоча яка звісно різниця. Все одно будь-який з суддів продовжить чинити злочин. Сподіваємося, що як зазначав Олександр в своєму останньому слові, ці злочинці в мантіях предстануть перед судом Історії...», - пише Людмила.

Нагадаємо, викраденого з території України та вивезеного в РФ у серпня 2017 року українського військовослужбовця ЗСУ Олександра Шумкова засудили до 4 років ув’язнення за участь «Правому секторі». Рідні Олександра мають намір оскаржувати це рішення у апеляційному суді, щоб мати змогу звернутись до Європейського суду. Для цього родині потрібна фінансова допомога, адже українська влада не відреагувала на вирок суду. Олександр під час Майдану був охоронцем колишнього лідера «Правого сектора», а зараз депутата Верховної Ради України, Дмитра Яроша, проте від нього родина також не отримала жодної обіцяної допомоги.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину