Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
19.12.2018
364
0

У рейтингу найбільших експортерів українського меду підприємство з Херсонщини

У рейтингу найбільших експортерів українського меду підприємство з Херсонщини

Найбільшу кількість меду Україна експортує до США, Німеччини, Польщі та Франції. У рейтингу найбільших експортерів українського меду – ТОВ ГК «Содружество», що розташоване в м. Олешки.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК

«Україна займає п’яте місце у світі за обсягом виробництва меду (6% від загального світового обсягу), який експортується у 35 країн світу. Найбільшу кількість меду Україна експортує до США, Німеччини, Польщі та Франції. У рейтингу найбільших експортерів українського меду – ТОВ ГК «Содружество», що розташовано в м. Олешки», - повідомили в головному управлінні.

Дві незалежні лінії повного виробничого циклу забезпечують добове виробництво готової продукції в обсязі 40 тонн. Складські потужності дозволяють одночасно зберігати 1200 тонн сировини і 650 тонн готової продукції. Вхідний контроль меду реалізується у власній акредитованій лабораторії.

Контроль якості готової продукції здійснюється в два етапи: контроль власної лабораторії та контроль якості незалежних лабораторій, зокрема, QSI, Intertek. У листопаді 2012 року компанія запустила цех з фасування меду під власним брендом «Крапля сонця».

Медове виробництво засновано згідно з міжнародними стандартами системи менеджменту безпеки харчової продукції, що підтверджується відповідним сертифікатом ISO 22000, що, в свою чергу, демонструє здатність підприємства контролювати небезпеки і управляти пов’язаними з ними ризиками для забезпечення споживачів безпечними харчовими продуктами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину