Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
12.09.2019
412
0

Ліквідовано умовну пожежу на об’єкті з високим ступенем ризику

 Ліквідовано умовну пожежу на об’єкті з високим ступенем ризику

Прес-служба ДСНС обалсті повідомила про те, що 11 вересня комісія у складі представників Держслужби України з надзвичайних ситуацій та обласного рятувального відомства перевірила організацію стану цивільного захисту на території Нижньосірогозького району,- передає ПІК. У рамках роботи комісії проведені штабні тренування з органами управління та силами цивільного захисту району на автомобільно-газовій заправній станції ДП «Облгазпостач» ТОВ «Енергострой». За тактичним задумом під час зливання скрапленого газу з автомобільної цистерни в резервуар сталася розгерметизація на фланцевому з’єднанні з подальшим загоранням газової суміші. Виникла загроза деформації та вибуху автомобільної цистерни. Обслуговуючий персонал повідомив про пожежу керівництво об’єкту, вжив заходів по евакуації людей з зони горіння та викликав пожежно-рятувальний підрозділ 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вже рятувальники за допомогою водяного ствола Protex-366 локалізували та погасили умовне полум’я.

Окрім пожежно-рятувального підрозділу до ліквідації наслідків аварії залучені формування цивільного захисту об’єкту, спеціалізовані служби цивільного захисту району.  

Під час штабних тренувань відпрацьовано взаємодію служб цивільного захисту району відповідно до плану дій при ліквідації наслідків аварій на об’єкті з високим ступенем ризику. Всі служби з поставленими завданнями справилися і тренування отримали оцінку «добре».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину