Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
07.06.2018
498
0

У райони Херсонщини відправили 4 нові пожежні автомобілі

У райони Херсонщини відправили 4 нові пожежні автомобілі

7 червня на площі Свободи у Херсоні  працівникам ДСНС вручали ключі від 4 пожежних автомобілів вітчизняного виробництва АЦ4-60(5401)-515К, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА. 

Як відзначають в ОДА, для гасіння масштабної пожежі в Олешківському лісі було залучено більше 60 одиниць техніки від ДСНС. І тільки 20– з Херсонської області. Тому матеріально-технічне забезпечення є найважливішим у цій справі, особливо у розпал туристичного сезону.

Херсонська область отримала автомобілі за рішенням Кабінету Міністрів України та Міністерства Внутрішніх Справ, і відповідно до програми реформування Державної служби України з надзвичайних ситуації, яка передбачає нарощування та оновлення матеріально-технічної бази сил цивільного захисту.

Серед технічних характеристик автомобілів, що надійшли до Херсонщини: шасі на базі КРАЗ 5401, оснащення 4-ма апаратами стислого повітря Драгер, електростанцією, станцією освітлення, спеціальним рятувальним обладнанням «Паратек» та пластиковою ємністю для води 4 тонни.

Пожежні авто направили до курортних та лісових районів області: Голопристанського, Генічеського, Скадовського та Олешківського.

Начальник Головного управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний розповів: «Такі високопрохідні швидкісні автомобілі з великим об’ємом води значно посилять спроможність гарнізону у виконанні поставлених завдань. У поточному році це не останнє надходження. Ми плануємо отримати ще 4 автомобілі і тим самим перекрити всі зони області із техногенною небезпекою».

Читайте також:

Військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини

Масштабна лісова пожежа на Херсонщині - навмисний підпал

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину