Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
05.09.2017
845
1

Кадрові скандали: що буде з Зеленчуком і Ставицьким?

У радикалів сподіваються, що Херсонська облрада їх підтримає

Кадрові перестановки у місцевій організації радикалів пояснив у програмі  ТРК «Херсон плюс»  нардеп – радикал Денис Силантьєв, передає ПІК.

Читайте також: Ставицький каже, що коментарі будуть пізніше

«Є такий вираз - кадри вирішують все. І якщо люди, які були обрані депутатами від радикальної партії, скажімо, зраджують інтереси людей, зраджують інтереси партії і ті програми, під які нас обирали, то, відповідно, до них вживаються відповідні санкції», - відзначив Денис Силантьєв.

Питання про Зеленчука порушуватимуть на сесії

«Таким чином я оголосив про те, що було прийнято рішення - Зеленчук Василь Васильович, який був членом радикальної партії, який займає посаду сьогодні по квоті Радикальної партії, першого заступника голови облради, він був виключений з партії рішенням  президії. Буде ініційоване на обласній сесії питання з приводу відсторонення Василя Зеленчука з посади першого заступника голови облради. Я сподіваюсь, що депутати обласної ради підтримають наше рішення, тому що така ситуація може виникнути в кожній партії…», - пояснив Силантьєв.

Ставицького виключать з партії?

Також радикал–нардеп пояснив ще одне рішення – про відсторонення від керівництва обласної організації депутата облради Миколи Ставицького.

«Друге рішення - замінити главу обласного осередку Ставицького Миколу - відсторонити його від керівної посади. Призначений на сьогоднішній день в.о. Білоковиленко Сергій. Чому? Тому що так само були поставлені задачі Миколі Ставицькому в обласній раді. Ці задачі не були виконані», - каже Силантьєв.

«Я думаю що незабаром буде прийнято рішення про виключення Ставицького з рядів радикальної партії», - підкреслив Силантьєв.

Новини по темі

Коментарі

Жаль, 30.08.2018
Надружився з Ляшко ? Давай С Юлькой !!!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину