Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
07.06.2019
1598
0

У “Прибрежному” відкрили Дитячу Олімпіаду Херсонщини

У “Прибрежному” відкрили Дитячу Олімпіаду Херсонщини

6 червня у Центрі Олімпійських видів спорту “Прибрежний” у Лазурному на Херсонщині відбулося урочисте відкриття “Дитячої Олімпіади Херсонщини-2019”, передає ПІК.

“Дитяча Олімпіада” – це унікальний спортивно-оздоровчий захід, аналогів якому нема в Україні. На Херсонщині він проводиться управлінням молоді та спорту Херсонської ОДА та КУ Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” з 2003 року та завжди у “Прибрежному”.

У цьому році на Олімпіаду приїхали команди з 11 районів, Каланчацької ОТГ, Херсона та Каховки. Загалом 301 дитина – вихованці ДЮСШ та переможці міських та районних спортивних змагань.

- Вже багато років оздоровчий дитячий сезон у “Прибрежному” розпочинається з Дитячої Олімпіади. Ми завжди раді приймати дітей, які мають певні спортивні здобудки та надавати можливість оздоровлення та відпочинку. В цьому році юні спортсмени тренуються та змагаються на сучасній спортивній арені олімпійського рівня. Поряд з ними тренуються члени легкоатлетичної збірної України. Тож у спортсменів-початківців є шанс побачити майстерність професіоналів, щоб знати, чого прагнути, - коментує керівник Центру Олімпійських видів спорту “Прибрежний” Андрій Путілов.

IMG_8313

Урочисте відкриття Дитячої Олімпіади відбулось на вечір 6 червня.

На футбольному полі юні спортсмени виконали флеш-моб “Руханка”.

 

Також відбулося нагородження перших переможців у змаганнях.

“Дитяча Олімпіада Херсонщини-2019” триває з 2 по 16 червня, діти змагаються у легкій атлетиці, футболі, волейболі та баскетболі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину