Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
23.08.2018
1346
0

У «Прибрежному» розгорнули 20-метровий Прапор України

У «Прибрежному» розгорнули 20-метровий Прапор України

На День Прапора в оздоровчому центрі «Прибрежний», що у Лазурному, більше 500 дітей взяли участь у танцювальному флеш-мобі, кульмінацією якого стало розгортання на новому футбольному полі 20-метрового прапору України, передає ПІК.

Звертаючись до учасників урочистого заходу, інвестор, ініціатор створення на базі «Прибрежного» Олімпійського спортивного центру, Андрій Путілов, зазначив, що в оздоровчому у центрі відбувається унікальне явище. Діти з різних областей України, які розмовляють різними мовами, мають різні традиції у родинах, разом спілкуються, товаришують та таким чином єднають Україну.

- Бажаю вам любити та поважати нашу державу, символи України, вчитися та у майбутньому працювати заради рідної землі, - сказав Андрій Путілов. - Важливо, що майже всією Україною, бо тут є діти з різних куточків, ми розгорнули прапор України усього в декількох десятках кілометрів від анексованої території Криму. Ми всі віримо, що усі окуповані території стануть знов єдиною Україною й досягнемо ми цього не силою, а працею, зростанням економіки, яке відбудеться, у тому числі, завдяки майбутньому держави - молодому поколінню.

Разом на великому стадіоні присутні співали Гімн України, слухали та дивилися виступи творчих колективів та виконавців, яких дуже багато серед вихованців оздоровчого центру.

Як розповів Андрій Путілов, у «Прибережному» значна увага приділяється патріотичному вихованню дітей. Також центр сприяє оздоровленню дітей, чиї батьки є учасниками АТО, а свого часу, в 2014 році, тут відпочивали діти загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину