Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
13.09.2018
1673
0

У повітрі на КПВВ «Каланчак» виявлено сірководень

У повітрі на КПВВ «Каланчак» на Херсонщині виявлено сірководень

На КПВВ «Каланчак» виявлено забруднення повітря. Йдеться про перевищення рівня сірководню на 0,08 мг/куб. метр, передає ПІК.

Відхилення від норми о 5.00-5.40 годині 12 вересня зафіксувала мобільна лабораторія, яка всю ніч стояла на пункті пропуску й автоматично моніторила стан повітря. Екологам, які прибули на місце пізніше, залишалося лише переписати дані на флешку. Між іншим, за словами прикордонників, які чергують на КПВВ «Каланчак», саме о 5-й ранку раптово стало важко дихати.

Це єдине відхилення від норми у повітрі у двох районах Херсонщини на межі з окупованим Кримом, яке виявила мобільна лабораторія. Майже за тиждень еколаб обстежив повітря у 12 населених пунктах і забруднень у повітрі не побачив. Місце дислокації лабораторії обиралося фахівцями обласного Гідрометцентру, в залежності від зміни напрямку вітру. Що ж до виявленого сірководню, метеорологи обіцяють дати відповідь вже скоро.

-Ми все це проаналізуємо в лабораторії в Херсоні і знатимемо, як ця речовина розповсюджується по території і як вона могла вплинути на оточуючих. Відомо, що це похідна від сірчаної кислоти, тобто, це ї є підтвердженням того, що був викид саме сірчаної кислоти, - зазначив начальник Херсонського обласного гідрометцентру Юрій Кіріяк.

КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» не працюють вже шосту добу. Через них пропускають лише кримчан, які втікають від «титанової» атаки. З початку призупинки роботи пунктів пропуску таких осіб 84. Нагадаємо, через викиди на "Титані" постраждали прикордонники. Як повідомили ПІК, прикордонників забезпечили особистими засобами захисту від хімічної та бактеріологічної зброї, зокрема, новітніми американськими респіраторами.

Читайте також: 

Викиди на «Титані»: отримані результати проб ґрунту на Херсонщині

кпвв

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину