Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
16.02.2021
411
0

У поліції Херсонщини продемонстрували роботу системи «Безпечна Херсонщина»

У поліції Херсонщини продемонстрували роботу системи «Безпечна Херсонщина»

15 лютого, у Ситуаційному центрі начальник Головного управління поліції Херсонщини Олександр Прокудін продемонстрував можливості високотехнологічної інтелектуальної системи відеоспостереження.

 
«Система є комплексом високотехнологічних та організаційних заходів у галузі відеоспостереження. Вона дозволяє здійснювати моніторинг ситуації у області та відслідковувати порушення Правил дорожнього руху, відстежувати пересування зловмисників, здійснювати пошук викрадених автомобілів та пошук об'єктів за різними параметрами (кількістю, прикметами, кольором, напрямком руху, тощо), розпізнавати людські обличчя та автомобільні номерні знаки у реальному часі та за пошуком по фото або фото-роботу» - розповів начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін.
 
Нині в Херсоні функціонують 80 відеокамер, в області їх – 160, з яких 60 підключені до аналітичної системи. Данні камери можуть отримувати дані, аналізувати і зберігати. Це дозволяє отримувати інформацію як в реальному часі, так і з архівів. Робота системи не вимагає змінювати інфраструктуру, обладнання, але дає набагато більше можливостей у розкритті злочинів, виявленні правопорушень, встановлення осіб зловмисників, їх затриманні та притягненні до відповідальності.
 
«На прикладі високотехнологічної системи «Безпечне місто» ми побачили ефективну допомогу поліцейським у розкритті злочинів. Поліція Херсонщини постійно контактує з представниками міської та обласної влади, бізнесу та громадськості для розвитку даного проекту. Ми пропонуємо громадським закладам, комунальним підприємствам співпрацювати з поліцією, підключити своє відеоспостереження до систем «Безпечне місто» та «Безпечна Херсонщина», і таким чином зробити область безпечнішою» - підсумував Олександ Прокудін.
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину