Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
30.05.2019
1415
1

У перший день літа подорожчає вода на 3,6 відсотка

У перший день літа подорожчає вода на 3,6 відсотка

На своїй сторінці у Фейсбук директор Херсонського водоканалу Михайло Чемерис повідомив про підвищення тарифів на воду, передає ПІК.

За його інформацією середньозважені тарифи на послуги водопостачання та водовідведення у м. Херсоні нижчі за середні в Україні серед водоканалів ліцензіатів НКРЕКП. 28 травня Комісія нарешті, через 5 місяців, прийняла рішення про встановлення тарифів на 2019 рік,а це більше трьох мільйонів збитків. З 1.06.2019 р. тариф на воду складе 9,28 грн, за водовідведення-9.47 грн за куб. метр. На громадських обговореннях ми аргументовано пояснили громаді, що без економічно обгунтованих тарифів це шлях до подачі води за графіком і відмова від планів доведення її якості до нормативних вимог. В умовах різкого здорожчення практично всіх складових тарифу,збільшення його всього на 11,4 відсотків, це результат наполегливої праці колективу водоканалу з впровадження передових технологій енергозбереження, новітнього обладнання,організації контролю гідравлічних параметрів та зниження втрат води. А ще Комісія встановила один тариф для всіх категорій споживачів, тому для споживачів багатоквартирних будинків тариф збільшиться тільки на 3,6 відсотки. З неприємного - з тарифу вилучена комісія банкам ,тому при сплаті за послуги з споживача всі банки будуть брати комісію і повірка лічильників води також залишилась за рахунок споживачів.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Татьяна, 30.05.2019
Значит слушайте внимательно! Повысите тарифы на воду! Она и так стоит дорого очень даже? Весь Херсон собирается с протестом? И пригласим Президента Зеленского пусть на ваш антикорупции посмотрит! Об вашем издевательстве над народом Херсона!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину