Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
10.02.2021
276
0

У передмістях Херсона запрацювали клуби вихідного дня

У передмістях Херсона запрацювали клуби вихідного дня

З  лютого в мистецьких закладах передмість Херсона почали функціонувати клуби вихідного дня. Ідея клубів у тому, щоби мешканці сіл та селищ могли організувати своє дозвілля на вихідних: поспілкуватися, навчитись чомусь новому, подивитися кіно чи зайнятися спортом.

Так, в клубі селища Сонячного започаткували проведення «Годин духовності» – недільних бесід з священником на релігійно-соціальні теми, а також «Сонячний кіноклуб», в якому планується перегляд тематичних фільмів до державних свят чи визначних дат та навчальних мультфільмів для дітей.

У будинку культури селища Зеленівка відкрито клуб вихідного дня «Відпочиваємо разом». Там щотижня проводяться різні заходи: спортивно-оздоровчі заняття (йога, пілатес), літературні години з поетами-початківцями, зустрічі гітаристів-аматорів тощо. У планах розважально-ігрові програми для дітей, майстер-класи з шах і шашок та інше. Згодом ті гуртки, які будуть мати попит, будуть проводитися на регулярній основі.

У клубі вихідного дня в селі Богданівка будуть проводитись кінопокази для малечі та юнацтва, розважальні вечори для молоді та заняття фітнесом для молодих матусь.

Оголошення про діяльність клубів вихідного дня розміщено в місцях масового відвідування в селах та селищах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину