Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
10.09.2019
578
0

У Олешківському районі школи забезпечені всім необхідним згідно потреб НУШ

У Олешківському районі школи забезпечені всім необхідним згідно потреб НУШ

Під час проведення селекторної наради, яка відбулася 9 вересня 2019 р., при голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву розглядалося питання про використання освітньої субвенції на реалізацію державного проекту нова українська школа (НУШ) в закладах освіти Олешківського району, де була озвучена інформація, що за результатами перевірки комісії ОДА, кошти, надані КМУ в сумі 1 029 766 грн, використані Центром обслуговування установ та закладів освіти району (ЦОУЗР) на 99,9%, а фінансовий ресурс, виділений з районного бюджету, в сумі 1 215 827 грн використаний всього на 53%, про це повідомляють Херсонці

Директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький вчергове надає недостовірну інформацію про закупівлю матеріально-технічного обладнання для шкіл Олешківського району.

Зазначаємо, що всі школи нашого району стовідсотково, в повнму обсязі забезпечені відповідними меблями, дидактичним матеріалом і обладнанням для програми НУШ згідно потреб.

А 47% невикористаних коштів районного бюджету, про які зазначив Євген Анатолійович – це економія, яка виникли за рахунок ефективного проведення ЦОУЗР тендерної процедури закупівлі. Збережені 684 000 грн будуть спрямовані на інші пріоритети розвитку освітньої галузі нашого району.

Цікаво, скільки ще Департамент освіти, науки та молоді буде надавати недостовірну і необ'єктивну інформацію голові Херсонської обласної державної адміністрації на селекторних нарадах?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину