Pik
Сьогодні, 20 Травня 2019
10.05.2019
154
0

У Нововоронцовському районі перевіряли свиногосподарства

У Нововоронцовському районі перевіряли свиногосподарства

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує про те, як проводиться боротьба з африканською чумою, передає ПІК.

Оголошено результати планових перевірок свиногосподарств Нововоронцовського району - ТОВ «АПФ»Воронцовське» та ДП ДГ «Піонер» стосовно дотримання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини.

Нововоронцовською районною державною лікарнею ветеринарної медицини щоквартально проводиться клініко-епізоотичне обстеження господарств. Господарства благополучні щодо гострих інфекційних вірусних захворювань.

Під час перевірок особлива увага зверталася на дотримання вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, Порядку ідентифікації та реєстрації свиней, Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників.

За результатами перевірок на посадових осіб господарств складено протоколи та винесено постанови про накладення адміністративних стягнень за порушення вимог вищевказаної Інструкції. Надано відповідні приписи та визначені терміни усунення виявлених недоліків.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину